Bomvol inspiratie!
Ik heb mijn stageperiode bij OrangeTalent ervaren als de leukste en meest leerzame stageperiode van mijn opleiding. OrangeTalent heeft mij op verschillende gebieden veel positiefs gebracht. Ze hebben mij onder andere goed begeleid en dat heeft de werkervaring en productiviteit bevorderd. Daarnaast hebben ze mij ook veel gezelligheid en een fijne werkplek geboden. Ik heb een groep met hele leuke mensen leren kennen die stuk voor stuk talentvol en inspirerend zijn.

OrangeTalent heeft mij op professioneel vlak als mediavormgever laten groeien.
Leren door te doen
OrangeTalent heeft mij op professioneel vlak als mediavormgever laten groeien. Ik heb veel nieuwe dingen mogen leren en doen, wat heel fijn is. Concrete voorbeelden zijn samenwerken, communiceren met collega’s en opdrachtgevers, productief werken, een goede planning bijhouden en mijn werk presenteren. Natuurlijk heb ik ook veel nieuwe dingen mogen leren over design en Adobe programma’s.
Tijdens mijn stageperiode heb ik verschillende werkzaamheden gedaan. Zowel voor OrangeTalent zelf als voor opdrachtgevers:
Opdrachten voor OrangeTalent
- Social media posts
- Vacature illustraties
- Interne foto’s gemaakt
Opdrachten voor opdrachtgevers
- Website ontwerp
- Icoontjes ontwerp
- Illustraties maken
- Fotografie
- Mockups maken
Deze werkzaamheden mag ik doorzetten en verder ontwikkelen de komende tijd. Mijn stage bij OrangeTalent is namelijk beloond met een contract! Wat gaaf dat ik mag blijven en nog meer ervaring op kan doen en nog meer mag leren!
OrangeTalent is dus nog niet van mij af. ;)
1000 maal dank
Voor nu wil ik alvast mijn collega's bedanken voor de fijne samenwerking, het vertrouwen in mij en de gezelligheid. Ook wil ik Niels Callenbach extra bedanken voor de kans die hij mij geeft door mij aan te nemen als medewerker. En in het bijzonder wil ik Stephan bedanken voor zijn hele fijne en goede begeleiding. Hij heeft mij ontzettend goed geholpen waar nodig en ik heb heel veel van hem geleerd. Hij heeft mij vertrouwen en vrijheid gegeven bij OrangeTalent en mij het gevoel gegeven dat ik het kon.
Conclusie, mijn stageperiode bij OrangeTalent is heel waardevol en leerzaam geweest. Ik ben blij dat dit toffe bedrijf op mijn pad is gekomen!
Nogmaals, bedankt lieve collega’s!
Ook stage lopen bij OrangeTalent?
Bekijk dan onze vacatures.