
Laravel Developer
What's in it for you?
- Jaarlijks onbeperkt ontwikkelbudget & coaching
- Je eerste periode staat in het teken van opleiden en wordt je Laravel gecertificeerd
- Werken aan award winning cases
- Hybride werken & flexibele werktijden
- Sparren met je team en je Lead en natuurlijk kennisdeling!
- Je kiest je eigen specialisme én leiden je vanuit het Full Stack gedachtegoed ook volledig op.
- Je kiest je eigen devices
- Wij maken samen herinneringen: borrels, uitjes en reizen! Ben je erbij?
Even voorstellen:
Je houdt van afwisseling en een uitdaging. Een complex project ga jij niet uit de weg en je bijt je er graag in vast. Juist omdat jij weet wat er moet gebeuren en je onze opdrachtgevers kunt voorzien van een goed advies. Bij OrangeTalent bouwen we high-performance applicaties waar onze opdrachtgevers én hun medewerkers enthousiast van worden! En natuurlijk mag je hier zelf ook erg trots op zijn. Samen met je team en de projectmanagers werken we aan passende maatwerk-oplossingen voor sites, shops en vette applicaties!
En hoe je dat doet? Vanuit jouw passie en talent!
Bij OrangeTalent staat jouw ambitie en talent voorop. Wil jij werken aan serieuze projecten, met flexibele werktijden en staat bij jou ook het ontwikkelen van jezelf voorop? OrangeTalent is de plek voor jou als je je verder wilt ontwikkelen en beter wilt worden als Full-Stack expert! Wij zijn Team Engineering binnen OrangeTalent. Een enthousiast, en ondernemend team van Engineers met een specialisme in Front en/of Back-end. Dit zie je ook goed terug in onze cases van bijvoorbeeld: Wortell, Heinen Delfts Blauw, LeaseLinq, Kwispelcoach
We sparren veel met elkaar, delen kennis en helpen elkaar met ingewikkelde codes of vragen. Hierdoor is voor ons geen vraag te gek en geen code te complex! Maar het is niet alleen maar werk, we gaan graag met elkaar en de rest van OrangeTalent een borrel doen of een paar heats Karten.
Wie zitten er in het team:
- Maarten, Teamlead Engineering
- Jelmer, Front-end
- Wiljan, Front-end
- Tim, Back-end
- Killyan, Afstudeer stagiaire Fullstack Engineer
We zoeken eigenlijk een Full-Stack Engineer, maar focus jij je meer op back-end? Geen probleem;
- Jij hebt brede kennis van PHP en kent Laravel op je duimpje, of wilt dit verder ontwikkelen!
Ben je toch meer die front-end goeroe? No worries!
- Dan heb jij brede kennis van Front-End Frameworks en heb je al gewerkt met React.js, Javascript en CSS.
Bij OrangeTalent kun je met jouw opgedane ervaring je verder ontwikkelen en van je werk je hobby maken!
Nieuwsgierig naar hoe we werken?
Wat ga je doen?
Onze workflow is ingericht om efficiënte applicaties en sites te ontwikkelen die continue verbeterd worden. We hebben een in-house CMS, deze is gebouwd op Laravel en integreert met tal van derde partijen. We maken hiervoor gebruik van React en Vue om een geweldige UX-ervaring te bieden aan gebruikers. Deze front-end communiceert met een Laravel API om data op te halen en te versturen. Dit alles draait in de cloud; we maken gebruik van AWS (EC2, RDS, S3, CloudFront, Lambda, SNS/SES, ElastiCache).
De inmiddels meer dan 300 projecten voor onze opdrachtgevers staan in onze eigen GitLab-instance. Dagelijks draaien we honderden CI/CD pipelines om onze wijzigingen te deployen naar onze verschillende servers. Onze security audits, code-linting en unit tests zijn volledig geautomatiseerd in deze pipelines. De kwaliteit van onze projecten wordt geborgd door feedback die door de senior engineers wordt geleverd op merge requests. Zo groeit zowel de kwaliteit van onze projecten, als jouw vakkennis.
En verder?
- Werk je met moderne technologieën zoals: Laravel 9, PHP 8, AWS en React
- Ben je gewend en vindt het tof om codes te schrijven
- Ga je aan de slag met Full-Stack Web- en App-development
- Bouwen aan high-performance applicaties, sites en shops
- Vertaal je de functionele wensen naar technische specificaties
- Kun je inmiddels ook goed omgaan met feedback geven en ontvangen, óf je wilt je hier goed in ontwikkelen.
- Vind je kennisdeling heel erg belangrijk! Nieuwe technieken of ontwikkelingen deel je met elkaar.
- Denk je mee over de architectuur
Wij bieden jou:
- Een salaris tussen de €2300 - €4500 (op basis van 40 uur en jouw ervaring).
- Volop ontwikkeling en interne coaching op maat voor jou om de beste versie van jezelf te zijn! Er is jaarlijks een onbeperkt oontwikkelbudget voor jou beschikbaar om te groeien.
- Een reiskostenvergoeding of een NS Businesscard.
- Een werkplek waarbij je omringd wordt door een ambitieus, fanatiek en professioneel team
- Een flexibele maar vooral een leuke werkplek in Zwolle en Ermelo
- Thuiswerkmogelijkheden; hybride werken is de nieuwe norm
- Je kiest je eigen devices, laat ons weten wat jij fijn vindt werken, wij regelen het!
- En wij maken graag samen herinneringen: borrels, uitjes en awardshows! Ben je erbij?
Wat heb je nodig?
- HBO werk en denkniveau, 1-3 jaar werkervaring
- kennis van Laravel en ervaring met PHP & Git (JavaScript is mooi meegenomen)
- de mogelijkheid om vindingrijke oplossingen voor complexe vraagstukken te bedenken
- de kunde om feilloos de wens van de opdrachtgever aan te voelen
- ervaring met bouwen, beheren en uitbreiden van verschillende applicaties
- goede interpretatie van de eisen uit een technisch ontwerp die je kan implementeren
- teamgerichtheid, toegankelijkheid, initiatief en je wilt samen grootse resultaten bereiken.

Onze BHAG?
OrangeTalent is dé plek om te werken wanneer je jouw ambities waar wilt maken! Wij zijn dé go-to partner voor onze opdrachtgevers en landelijk die bekende speler die impact maakt met haar producten en diensten!

Overtuigd?
Solliciteer dan vandaag nog en laat ons weten waarom jij de Laravel Engineer bent die wij moeten hebben!